Slow

Slow

Klasyczne przeciwieństwo energetyków

Świat pędzi, a my coraz częściej zastanawiamy się czy w życiu powinniśmy przyspieszyć zwolnić? Padłeś? Powstań!" czy „Zwolnij i zacznij żyć”? Postanowiliśmy poddać pod dyskusję popularny nurt slow life wobec wszechobecnych energetyków.

Slow to koncept na napój wyciszający, antyenergetyk. To odpowiedź na potrzeby osób o intensywnym i stresującym trybie życia, którym ciężko przywrócić w sobie stan wewnętrznej równowagi i spokoju. Slow pozwala zwolnić, zrelaksować się po nerwowym dniu, a także znaleźć czas. Czas tylko dla siebie.

Slow

Odetchnąć i zyskać czas

Ideą projektu jest projekt opakowania, które pozwoli na stworzenie nowego rytuału spożywania produktu. To nie tylko sam napój nas zwalnia (jego specjalna receptura czy naturalne składniki), ale samo opakowanie tworzy pretekst do odetchnięcia i złapania chwili dla siebie. Projekt szklanej butelki o wąskiej szyjce zapewnia powolne dozowanie napoju do szklanki. Irytujące? Nie. To czas, który zyskałeś dla siebie. Zatrzymaj się, weź głęboki oddech i poznaj manifest Slow.

Nagroda DieLine
Creativity Gold
Slow z ręką
Slow patka
Slow open

Zobacz także